You are currently viewing Jau galite REGISTRUOTI vaikus į paslaptingiausią rudens puotą Mitologinių būtybių laboratorijoje – “Velnių gyliavą” 2023-10-31 !!!

Jau galite REGISTRUOTI vaikus į paslaptingiausią rudens puotą Mitologinių būtybių laboratorijoje – “Velnių gyliavą” 2023-10-31 !!!

“VELNIŲ GYLIAVA” –  JAU TRETI METAI IŠ EILĖS !!!

Visą spalio mėnesį  1-7 klasių mokinius kviečiame registruotis į edukacinį užsiėmimą “Velnių gyliava”, skirtą susipažinti su lietuvių mirusiųjų paminėjimo papročiais, Vėlinių tradicijomis, chtoniškuoju lietuvių mitologijos pasauliu bei Helovino šventės keliu į Lietuvą. Registracija žemiau nurodytu telefonu arba Kultūrinės edukacijos sistemoje.

Na o paslaptingiausią metų vakarą, t. y. spalio 31 d. 18.00 val. kviečiame vaikus nuo 6 iki 13 metų sutikti  “Mitologinių būtybių laboratorijoje” raganų ir velnių puotoje. 

Jei neturite kaukės – ne bėda, mes jus papuošime !!

Vaikų laukia atnaujinta 2,5 val. trukmės programa su šiurpuliukais, baisių pasakojimų sekimas palėpėje, orientacinis galvosūkių žaidimas ir kitos paslaptys. 

Su savimi galima turėti puotai skirtų skanėstų. “Mitologinių būtybių laboratorija” vaišins vaikus magiškuoju gėrimu

Puotos vieta: Kauno g. 47, Ručiūnų k., Jonavos r.

Renginio pradžia: 18.00 val.

Renginio pabaiga: 20.30 val.

Kaina: 10 EUR

UŽSIREGISTRUOTI Į RENGINĮ  SPALIO 31 D. 18.00 val. GALITE UŽPILDĘ ANKETĄ (Pastabose pažymėkite, ar jūsų vaikui reikalinga kaukė ar patys atvysite pasipuošę):

https://forms.gle/axUMtcrqETM2dKRNA

P. S. Programa skirta tik vaikams. Tėveliai turės 2,5 val. trukmės laiko savo svarbiems reikalams arba galės palaukti vaikų mašinų parkavimo aikštelėje 🙂 

Su mumis susisiekti galite: mitologiniubutybiu@gmail.com arba telefonu +37060049376