Erdvės

Šiurpo palėpė

Ar žinojai, kad paslaptingiausi dalykai vyksta tamsiuose rūsiuose, siauruose koridoriuose, laiptinėse ir žinoma palėpėse? Vieną iš jų turime ir mes – prieblandoje paskendusią šiurpo palėpę, kurioje išgirsite tiek paslaptingų senųjų sakmių apie mitologinių būtybių ir žmogaus susitikimus, tiek ir šiuolaikinių šiurpių ir sakmiškųjų pasakojimų apie įvairius mūsų gyvenamu laikmečiu atsiradusius personažus.

Mitologinių būtybių pažinimo erdvė

Tai erdvė, kurioje tarsi tikroje laboratorijoje po padidinamu stiklu tyrinėjamos lietuvių mitologinės būtybės. Čia smulkiai išanalizuosime raganos, laumės, aitvaro, kauko, žiburinio ir kitų iš tautosakos žinomų mitologinių būtybių išvaizdos ir būdo elementus, charakterio bruožus, vykdomas veiklas.

Mįslių erdvė

Ar bent įsivaizduoji, kokie gudrūs buvo mūsų protėviai, sukūrę gausybę mįslių apie įvairius gamtos reiškinius, gyvūnus, namų apyvokos daiktus, žmones, maisto produktus, o gal net ir mitologines būtybes? Ar norėtum sužinoti, kuris iš tavo klasės draugų ar šeimos narių yra geriausias mįslių minėjas? Mitologinių būtybių laboratorijoje įrengta mįslių minimo erdvė, kurioje vyksta smagiosios mįslių minimo žaidynės.